Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Name
mn: Нэр

en: Menu
mn: Цэс

en: Node
mn: Зангилаа

en: Edit menu
mn: Цэсийг засварлах

en: Delete menu
mn: Цэсийг устгах

en: Menus
mn: Цэснүүд
