Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Group
sv: Grupp

en: Name
sv: Namn

en: Menu
sv: Meny

en: Node
sv: Nod

en: Edit menu
sv: Redigera meny

en: Delete menu
sv: Radera meny

en: Menus
sv: Menyer

en: Link title
sv: Titel för länk
