Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Group
tr: Grup

en: Name
tr: İsim

en: Menu
tr: Menü

en: Node
tr: Düğüm

en: Edit menu
tr: Menü düzenle

en: Delete menu
tr: Menü sil

en: Menus
tr: Menüler

en: Link title
tr: Bağlantı başlığı
