Group Menu (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Group
fr: Groupe

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Edit menu
fr: Modifier le menu

en: Delete menu
fr: Supprimer le menu

en: Group menu
fr: Menu de groupe

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
fr: Ce champ a été désactivé par le plugin pour garantir la fonctionnalité attendue.
