Group Menu (8.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Group
ca: Grup

en: Menu
ca: Menú

en: Edit menu
ca: Edita el menú

en: Delete menu
ca: Suprimeix el menú

en: Menus
ca: Menús

en: Link title
ca: Títol de l'enllaç
