Group Menu (8.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Title
id: Judul

en: Group
id: Grup

en: Delete menu
id: Hapus menu

en: Menus
id: Menu

en: Link title
id: Tautan judul
