Group Menu (8.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Title
ja: タイトル

en: Group
ja: グループ

en: Menu
ja: メニュー

en: Edit menu
ja: メニューの編集

en: Delete menu
ja: メニューの削除

en: Menus
ja: メニュー

en: Link title
ja: リンクタイトル

en: View relation
ja: 関連を見る
