Group Menu (8.x-1.0-beta2) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Edit menu
mk: Уредување мени

en: Delete menu
mk: Бришење мени

en: Menus
mk: Менија
