Group Menu (8.x-1.0-beta3) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Title
de: Titel

en: Group
de: Gruppe

en: Menu
de: Menü

en: Edit menu
de: Menü bearbeiten

en: Delete menu
de: Menü löschen

en: Menus
de: Menüs

en: Link title
de: Link-Titel

en: Create menu
de: Menü erstellen

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
de: Dieses Feld wurde vom Plugin deaktiviert, um die Funktionalität zu gewährleisten, die vom Plug-In erwartet wird.

en: View relation
de: Beziehung anzeigen
