Group Menu (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Group
ro: Grup

en: Menu
ro: Meniu

en: Edit menu
ro: Modifică meniu

en: Delete menu
ro: Şterge meniu

en: Menus
ro: Meniuri

en: View relation
ro: Vezi legătura
