GrowMark (1.0.1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Home
am: ቤት

en: RSS feed
am: አር ኤስ ኤስ መጋቢ

en: Help
am: እርዳታ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Logo
am: አርማ

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: Powered by Drupal
am: በድሩፓል የሚንቀሳቀስ

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Third party settings
am: የሦስተኛ ወገን ቅንብሮች

en: User account menu
am: የተጠቃሚ መለያ ምናሌ
