GrowMark (1.0.1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: RSS feed
el: Ροή RSS

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Help
el: Βοήθεια

en: Menu
el: Μενού

en: Theme
el: Θέμα

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Button
el: Κουμπί

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: mobile
el: Κινητό

en: Powered by Drupal
el: Βασισμένο στο Drupal

en: wide
el: πλατύ

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Third party settings
el: Ρυθμίσεις τρίτων

en: narrow
el: στενό

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη
