GrowMark (1.0.1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: RSS feed
jv: Pasokan RSS

en: Link
jv: Tautan

en: Help
jv: Pitulungan

en: Theme
jv: Tema

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Shortcut
jv: Dalan pintas

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: wide
jv: āmbā

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
