GrowMark (1.0.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Button
kn: ಗುಂಡಿ

en: Shortcut
kn: ಶಾರ್ಟ್-ಕಟ್
