GrowMark (1.0.1) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: RSS feed
nl: RSS-feed

en: Theme
nl: Thema

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Button
nl: Knop

en: Shortcut
nl: Snelkoppeling

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: mobile
nl: mobiel

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: wide
nl: breed

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Third party settings
nl: Instellingen van derden

en: Show Social Icons
nl: Social-iconen tonen

en: narrow
nl: smal

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu

en: Search form (narrow)
nl: Zoekformulier (smal)

en: Search form (wide)
nl: Zoekformulier (breed)

en: Module Link
nl: Module-link

en: Mobile menu all widths
nl: Mobiel menu alle breedtes

en: Site branding background color
nl: Branding-achtergrondkleur
