GrowMark (1.0.1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Home
fa: خانه

en: RSS feed
fa: خوراک RSS

en: Link
fa: واصلی

en: Help
fa: راهنما

en: Menu
fa: قائم

en: Theme
fa: پوسته

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Logo
fa: آرم

en: Button
fa: دکمه

en: Shortcut
fa: میانبر

en: Main navigation
fa: پیمایدنۀ اصلی

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: mobile
fa: موبایل

en: Powered by Drupal
fa: نیرو گرفته از دروپال

en: Breadcrumbs
fa: سلسله صفحات

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: Third party settings
fa: تنظیمات ثانویه

en: Submitted by @author_name on @date
fa: تقدیم شده توسط  @author_name در @date

en: User account menu
fa: قائم حساب کابرا
