GrowMark (1.0.1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Home
ps: کور

en: Link
ps: تړونی

en: Help
ps: مرسته

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Theme
ps: ویینه

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Button
ps: تڼۍ

en: Shortcut
ps: لنډلار

en: mobile
ps: موبایل

en: narrow
ps: نری
