GrowMark (1.0.1) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Home
ru: Главная

en: RSS feed
ru: RSS-лента

en: Link
ru: Ссылка

en: Help
ru: Справка

en: Menu
ru: Меню

en: Theme
ru: Тема

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Logo
ru: Логотип

en: Button
ru: Кнопка

en: Banner
ru: Баннер

en: Shortcut
ru: Ярлык

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: mobile
ru: Мобильный

en: Powered by Drupal
ru: Сделано на Drupal

en: wide
ru: широкий

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Third party settings
ru: Сторонние настройки

en: narrow
ru: узкий

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date

en: User account menu
ru: Меню учётной записи пользователя

en: Search form (narrow)
ru: Форма поиска (узкая)

en: Search form (wide)
ru: Форма поиска (широкая)

en: Module Link
ru: Модуль Link

en: Mobile menu all widths
ru: Мобильное меню на любой ширине

en: Site branding background color
ru: Цвет фона брендинга сайта
