GrowMark (1.0.1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: RSS feed
te: RSS ఫీడు

en: Link
te: లింకు

en: Help
te: సహాయం

en: Menu
te: మెనూ

en: Theme
te: అలంకారం

en: Page title
te: పేజీ శీర్షిక

en: Logo
te: చిహ్నం

en: Powered by Drupal
te: డ్రూపల్‌చే శక్తిమంతం

en: Third party settings
te: మూడవ పక్ష అమరికలు

en: User account menu
te: వాడుకరి ఖాతా మెనూ
