GrowMark (1.0.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Link
th: ลิงค์

en: Menu
th: เมนู

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Logo
th: โลโก้

en: Banner
th: ตราสินค้า
