GrowMark (1.0.1) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Home
uk: Головна

en: RSS feed
uk: RSS-потік

en: Link
uk: Посилання

en: Help
uk: Довідка

en: Menu
uk: Меню

en: Theme
uk: Тема

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Logo
uk: Логотип

en: Button
uk: Кнопка

en: Banner
uk: Банер

en: Shortcut
uk: Швидка кнопка

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: mobile
uk: мобільний

en: Powered by Drupal
uk: Працює на Drupal

en: wide
uk: широкий

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Third party settings
uk: Сторонні налаштування

en: Show Social Icons
uk: Показати іконки соціальних мереж

en: narrow
uk: вузький

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача

en: Search form (narrow)
uk: Форма пошуку (вузька)

en: Search form (wide)
uk: Форма пошуку (широка)

en: Module Link
uk: Посилання на модуль

en: Mobile menu all widths
uk: Мобільне меню незалежно від ширини

en: Site branding background color
uk: Колір тла для брендінгу сайту
