GrowMark (1.0.2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Home
af: Tuis

en: RSS feed
af: RSS-voer

en: Link
af: Skakel

en: Help
af: Hulp

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal
