GrowMark (1.0.2) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: RSS feed
ar: تلقيمة آر.إس.إس

en: Link
ar: رابط

en: Help
ar: المساعدة

en: Menu
ar: القائمة

en: Theme
ar: حلة

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Logo
ar: الشعار

en: Button
ar: زر

en: Shortcut
ar: اختصار

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Powered by Drupal
ar: يستخدم دروبال

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Third party settings
ar: إعدادات الطرف الثالث
