GrowMark (1.0.2) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: RSS feed
be: RSS-канал

en: Link
be: Спасылка

en: Help
be: Дапамога

en: Menu
be: Меню

en: Theme
be: Тэма

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Logo
be: Лагатып

en: Banner
be: Банэр

en: Shortcut
be: Цэтлік

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Third party settings
be: Іншыя налады

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
