GrowMark (1.0.2) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Help
bs: Pomoć

en: Menu
bs: Meni

en: Theme
bs: Tema

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Powered by Drupal
bs: Napravljeno na Drupalu

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: User account menu
bs: Korisnički meni
