GrowMark (1.0.2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: RSS feed
cy: Porthwr RSS

en: Link
cy: Dolen

en: Help
cy: Cymorth

en: Menu
cy: Dewislen

en: Theme
cy: Thema

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Powered by Drupal
cy: Wedi ei bŵeru gan Drupal
