GrowMark (1.0.2) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: RSS feed
fr: Flux RSS

en: Link
fr: Lien

en: Help
fr: Aide

en: Theme
fr: Thème

en: Page title
fr: Titre de la page

en: Button
fr: Bouton

en: Banner
fr: Bannière

en: Shortcut
fr: Raccourci

en: Main navigation
fr: Navigation principale

en: Secondary tabs
fr: Onglets secondaires

en: Powered by Drupal
fr: Propulsé par Drupal

en: wide
fr: large

en: Breadcrumbs
fr: Fils d'ariane

en: Main page content
fr: Contenu de la page principale

en: Third party settings
fr: Paramètres des tierces-parties

en: narrow
fr: étroit

en: Submitted by @author_name on @date
fr: Soumis par @author_name le @date

en: User account menu
fr: Menu du compte de l'utilisateur

en: Search form (narrow)
fr: Formulaire de recherche (étroit)

en: Search form (wide)
fr: Formulaire de recherche (large)

en: Module Link
fr: Lien du module

en: Mobile menu all widths
fr: Menu mobile toutes largeurs

en: Site branding background color
fr: Couleur d'arrière-plan de l'identité du site
