GrowMark (1.0.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Link
gu: કડી

en: Help
gu: મદદ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Logo
gu: ્ચિન્હ
