GrowMark (1.0.2) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: RSS feed
he: מקור רסס

en: Link
he: קישור

en: Help
he: עזרה

en: Menu
he: תפריט

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Page title
he: כותרת דף

en: Logo
he: לוגו

en: Button
he: כפתור

en: Banner
he: באנר

en: Shortcut
he: קיצור דרך

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: mobile
he: ניידים

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל

en: wide
he: רחב

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Main page content
he: תוכן

en: Third party settings
he: הגדרות צד שלישי

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
