GrowMark (1.0.2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: RSS feed
ka: RSS წყარო

en: Link
ka: ბმული

en: Help
ka: დახმარება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Logo
ka: ლოგო

en: Button
ka: ღილაკი

en: Shortcut
ka: სწრაფი ბმული
