GrowMark (1.0.2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: RSS feed
kk: RSS арна0

en: Link
kk: Сілтеме

en: Help
kk: Көмек

en: Menu
kk: Мәзір

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Logo
kk: Логотип

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді
