GrowMark (1.0.2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: RSS feed
ku: ڕاگەیەنەری RSS

en: Link
ku: بەستەر

en: Help
ku: یارمەتی

en: Menu
ku: پێڕست

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Shortcut
ku: قەدبڕ

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
