GrowMark (1.0.2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: RSS feed
ml: ആർ.എസ്.എസ്. ഫീഡുകൾ

en: Help
ml: സഹായം

en: Menu
ml: മെനു

en: Logo
ml: ലോഗോ
