GrowMark (1.0.2) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: RSS feed
pl: Kanał RSS

en: Link
pl: Odnośnik

en: Help
pl: Pomoc

en: Theme
pl: Skórka

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Button
pl: Przycisk

en: Banner
pl: Baner

en: Shortcut
pl: Skrót

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: mobile
pl: mobilne

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: wide
pl: szerokie

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Third party settings
pl: Ustawienia obce

en: narrow
pl: wąski

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika

en: Search form (narrow)
pl: Formularz wyszukiwania (wąski)

en: Search form (wide)
pl: Formularz wyszukiwania (szeroki)

en: Module Link
pl: Odnośnik modułu

en: Mobile menu all widths
pl: Menu mobilne na całej szerokości

en: Site branding background color
pl: Kolor tła elementów marki
