GrowMark (1.0.2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: RSS feed
ur: آر ایس ایس فیڈ

en: Link
ur: ربط

en: Help
ur: مدد

en: Menu
ur: مینیو

en: Logo
ur: لوگو

en: Third party settings
ur: تیسرے فریق کی ترتیبات
