GrowMark (1.0.2) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Help
ht: Èd

en: Page title
ht: Tit paj

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: User account menu
ht: Meni kont itilizatè
