GrowMark (1.0.2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: RSS feed
hy: RSS հոսքեր

en: Link
hy: Հղում

en: Help
hy: Օգնություն

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Logo
hy: Լոգո

en: Third party settings
hy: Երրորդ կողմի կարգավորումներ

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
