GrowMark (1.0.1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: RSS feed
lv: RSS plūsma

en: Link
lv: Saite

en: Help
lv: Palīdzība

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Theme
lv: Tēma

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Button
lv: Poga

en: Banner
lv: Baneris

en: Shortcut
lv: Saīsne

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: mobile
lv: mobilā

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Search form (narrow)
lv: Meklēšanas forma (šaura)

en: Search form (wide)
lv: Meklēšanas forma (plata)
