GrowMark (2.0.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: RSS feed
bg: RSS-лента

en: Link
bg: Линк

en: Help
bg: Справка

en: Menu
bg: Меню

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Logo
bg: Лого

en: Button
bg: Бутон
