GrowMark (2.0.0) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Home
da: Hjem

en: RSS feed
da: RSS-feed

en: Help
da: Hjælp

en: Page title
da: Sidetitel

en: Button
da: Knap

en: Shortcut
da: Genvej

en: custom
da: tilpasset

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: mobile
da: mobil

en: Powered by Drupal
da: Drives af Drupal

en: wide
da: bred

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Third party settings
da: Tredjepartsindstillinger

en: narrow
da: smal

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date

en: User account menu
da: Brugerkontomenu

en: Search form (narrow)
da: Søgeformular (smal)

en: Search form (wide)
da: Søgeformular (bred)

en: Module Link
da: Modul-link

en: Mobile menu all widths
da: Mobilmenu alle bredder

en: Site branding background color
da: Site branding baggrundsfarve
