GrowMark (2.0.0) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: RSS feed
fi: RSS-syöte

en: Link
fi: Linkki

en: Help
fi: Ohje

en: Menu
fi: Valikko

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Button
fi: Nappi

en: Shortcut
fi: Oikopolku

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: mobile
fi: mobiili

en: wide
fi: laaja

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Third party settings
fi: Kolmannen osapuolen asetukset

en: narrow
fi: kapea

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko
