GrowMark (2.0.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: RSS feed
pa: RSS ਫੀਡ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Logo
pa: ਲੋਗੋ
