GrowMark (2.0.0) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Home
sv: Hem

en: RSS feed
sv: RSS-flöde

en: Link
sv: Länk

en: Help
sv: Hjälp

en: Menu
sv: Meny

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Logo
sv: Logotyp

en: Button
sv: Knapp

en: Shortcut
sv: Genväg

en: custom
sv: anpassad

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: mobile
sv: mobil

en: Powered by Drupal
sv: Drivs av Drupal

en: wide
sv: bred

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Third party settings
sv: Tredjepartsinställningar

en: narrow
sv: smal

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto

en: Search form (narrow)
sv: Sökformulär (smal)

en: Search form (wide)
sv: Sökformulär (bred)

en: Module Link
sv: Modullänk
