GrowMark (2.0.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: RSS feed
vi: Nguồn RSS

en: Link
vi: Liên kết

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Logo
vi: Biểu huy

en: Button
vi: Nút

en: Shortcut
vi: Đường tắt

en: custom
vi: tự chọn

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Powered by Drupal
vi: Sử dụng Drupal

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang
