GrowMark (2.0.1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: RSS feed
bo: RSS ཡི་བསྡུས་བརྗོད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Shortcut
bo: མགྱོགས་མཐེབ

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Powered by Drupal
bo: Drupal ཡིས་མཁོ་འདོན་བྱས

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན
