GrowMark (2.0.1) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Home
ca: Inici

en: RSS feed
ca: Canal RSS

en: Link
ca: Enllaç

en: Help
ca: Ajuda

en: Menu
ca: Menú

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Logo
ca: Logotip

en: Button
ca: Botó

en: Shortcut
ca: Enllaç directe

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: mobile
ca: mòbil

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: wide
ca: ample

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Third party settings
ca: Paràmetres de tercers

en: narrow
ca: estret

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Search form (narrow)
ca: Formulari de cerca (estret)

en: Search form (wide)
ca: Formulari de cerca (ample)
