GrowMark (2.0.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Link
hr: Poveznica

en: Help
hr: Pomoć

en: Menu
hr: Izbornik

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Button
hr: Gumb

en: Shortcut
hr: Kratica

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice
