GrowMark (2.0.1) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: RSS feed
hu: RSS hírcsatorna

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Help
hu: Súgó

en: Menu
hu: Menü

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Logo
hu: Logó

en: Button
hu: Nyomógomb

en: Shortcut
hu: Gyorshivatkozás

en: custom
hu: egyéni

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: mobile
hu: mobil

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: wide
hu: széles

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Third party settings
hu: Külső modulok beállításai

en: Show Social Icons
hu: Közösségi ikonok mutatása

en: narrow
hu: keskeny

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Search form (narrow)
hu: Keresési űrlap (keskeny)

en: Search form (wide)
hu: Keresési űrlap (széles)

en: Mobile menu all widths
hu: Mobil menü minden képernyőszélesség
