GrowMark (2.0.1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Home
km: ដើម

en: RSS feed
km: មតិ​ព័ត៌មាន RSS

en: Link
km: តំណ

en: Help
km: ជំនួយ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Shortcut
km: ផ្លូវ​កាត់

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Powered by Drupal
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​​ Drupal

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ
