GrowMark (2.0.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: RSS feed
mn: RSS оруулга

en: Link
mn: Холбоос

en: Help
mn: Тусламж

en: Menu
mn: Цэс

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Logo
mn: Лого
